Podrobnosti o tréninku

Boxboxing, zastarale rohování, úpolový sport, pěstní boj dvou soupeřů podobné hmotnostní kategorie, snažících se pomocí úderů pěstmi na pravidly povolenou část hlavy a těla zvítězit buď získáním bodové převahy, nebo vítězství k.o. Boj probíhá v ringu, a to výhradně ve stoje. Jakmile se borec po tvrdém úderu dotkne podlahy jinou částí těla, než chodidly nebo leží v provazech, je v pozici na zemi rozhodčím odpočítáván. V boji se hodnotí pouze údery, které nejsou blokovány nebo zachyceny soupeřem a dopadnou přímo nebo švihem, a to kloubovou částí sevřené rukavice, na přední nebo postranní část hlavy nebo těla od pasu výše.

“Cvičení na speciálních boxovacích totémech, které zajistí vzájemné posílení pohybového aparátu.”

Cvičení na speciálních boxovacích totémech, které zajistí vzájemné posílení pohybového aparátu. Zlepšuje flexibilitu, vytrvalost, sílu a díky své dynamice umožní mnoho spálených kilogramů. Nejedná se však o bojový sport, ale o funkční trénink, kde nedochází k vzájemnému kontaktu mezi cvičenci.

Trenér

https://topfigurefitness.cz/treneri/martin/

Jitka Mrázková

Absolvované kurzy a rekvalifikace:  PSYCHOLOGIE TRÉNINKU / Fitness Institut, 2018/  ZDRAVÁ A FUNKČNÍ RAMENA / Fitness ...

Profil

Informace o tréninku

Trvání: 3 měsíce
Plán: Pondělí - pátek
Certifikace: Professional
Přihlásit se