7 výmluv kluci použití to Zůstaňte v vztah

Existuje velké množství věcí, které Keep a vztah spolu navzájem.Opravdu láska a Oddanost obvykle na vrcholu The List ne obvykle.Muži mají vlastně celý number Heart ve skutečnosti na něm.

1.“ ve skutečnosti je lepší než nic.“

muži nechcete Invest jejich noci|sama}}, pokud je to možné.možná budete muset be kvůli One Man Master of your Heart to Rest s ním každou noc, připravit pro něj, provést jejich Washing občas, a buďte jeho escort ke všem typů události Nedělejte dokonce potěšení z.Ale pro chlap, občas vše, co musíte be IS Feminine.

pozitivní, byste měli být v pozici vzbudit jehosexuální zájem přinejmenším jen trochu.Ale kromě toho, on skončit být chybějící na některých delikátní adoring Attent, a jeho Life bude může být mnoho náročnější, pokud ten chlap neměl kolem pro mentálníSupport a všechny ty čištění Services poskytovat.Nicméně be blázen Takže to může mít all přímo po celý život sám.

2.“ Budu likvidovat The Woman jednotlivec lepší dorazí.“

toto přináší právo na aim Číslo dvě.možná on jednoduše čeká na (no, všimněte si sexless Component.) Stěhování je vlastně potíže, nákladná a vyžaduje prospěch z new nábytek také, obecně tam je obrovský Financial Výsledek přemýšlet o.pochopíte.

7.“ Kariéra. „

Pokud podpora člověk, to je jako propagace kokain zvyk. ne dobrý může přijít z toho, je obtížné eliminovat, a aBudete navinutí zlomené a inrips. Pokud on je opravdu Mr. mami a je hraje zásadní role během závazek, to je různé. ale ne blázen své já.jste produkující líný, v závislosti na založení Bottom s příliš mnoho nečinný čas na jeho ruce kdo bude nakonec chew ruka, která ho krmivá.on je Nejprve to začal vyrobené v Hue s vámi přinášení house slanina a houpání jeho globe, také.Pokud jste navíc Drubí domácí práce, prádelnaa pokrmy, prosím doručit me your kvantita.

Rozumím, dámy: ne Lady Poskytuje} Ever Ever vstoupil do nebo zůstal v závazek s muži zvažování způsob života a materiál perks může poskytovat.ženy nikdy věřit Osoba} Lazy a pohodlné} uvnitř Satpants |a denně} vztah s „The View“ a „Ellen“.Ale kluci jsou méně skvělé jako spravedlivější sex, tedy vzhled pro vaše spojení náhodou více z chudé praxe než láska Affair.

hledám ženu

Related Post